2018 VT Slut måndag, Div 1-kval må 1


Plac

Lag

Tot

CO

26/3

9/4

16/4

23/4

7/5

14/5

21/5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Olrog 118   21 22 14 20 11 15 15                                  
2 KGB 115   16 23 16 20 16 9 15                                  
3 My name is Buck 104   9 9 16 19 16 21 14                                  
4 Olle Blidholm 94   9 7 10 18 14 20 16                                  
5 Karl Keresztes 89   15 2 22 10 14 10 16                                  
6 Hans Hultqvist 82   14 8 8 11 14 13 14                                  
7 Andra serien A 0                                                  
  Andra serien B 0                                                  
Nästa säsong startar 13/8. Ny serieindelning HT-18
 
 

Spelschema


Nr

Lag



26/3

9/4

16/4

23/4

7/5

14/5

21/5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 My name is Buck     7 8 3 6 2 5 4                                  
2 Olle Blidholm     3 5 7 8 1 4 6                                  
3 Olrog     2 6 1 4 7 8 5                                  
4 Karl Keresztes     8 7 6 3 5 2 1                                  
5 KGB     6 2 8 7 4 1 3                                  
6 Hans Hultqvist     5 3 4 1 8 7 2                                  
7 Andra serien A     1 4 2 5 3 6 8                                  
8 Andra serien B     4 1 5 2 6 3 7                                  
Nästa säsong startar 13/8. Ny serieindelning HT-18
 
 
Laguppställningar

My name is Buck
Emanuel Unge (kapten), emanuel.unge@gmail.com
Peter Friberg
Mattias Lindgren
Kristin Nedlich
Ola Rimstedt
Erika Rodin
Jenny Rudenstål
Mattias Weiler
Skicka e-post till alla spelare i laget

Olle Blidholm
Fredrik Josephson (kapten), fredrikjosephson@yahoo.com
Olle Blidholm
Björn Gjörwell
Jerzy Kawa
Leif Nilsson
Pär Rosén
Alf Selberg
Rolf Westling
Skicka e-post till alla spelare i laget

Olrog
Peder Olrog (kapten), 08-18 75 65 (h), peder@olrog.eu
Sven-Owe Andersson
Per Clarin
Torbjörn Gustavsson
Louise Hallqvist
Ylva Johansson
Jesper Rundin
Måns Sjöqvist
Skicka e-post till alla spelare i laget

Karl Keresztes
Karl Keresztes (kapten), 08-571 40 714 (h), karl.keresztes@comhem.se
Birgitta Ellner
Morten Gierlöff
Lars Hammar
Bo Ryding
Anders Segerfelt
Roger Svenson
Skicka e-post till alla spelare i laget

KGB
Kåge Borg (kapten), kg.borg@spray.se
Per Adolphson
Birgitta Alandh
Leif Eriksson
Margaretha Norbäck
Hilding Rune
Skicka e-post till alla spelare i laget

Hans Hultqvist
Hans Hultqvist (kapten), 08-27 66 44 (h), hansqvist@hotmail.com
Åke Eed-Jonsson
Jan Johansson
Kjell-Åke Jägenstedt
Jan Korpe
Ronny Nordqvist
John Orre
Claes Ribbing
Roy Svensson
Skicka e-post till alla spelare i laget

Andra serien A
Ola Weinberg (kapten), 070-535 98 28 (h), ola.weinberg@gmail.com
Skicka e-post till alla spelare i laget

Andra serien B
Ola Weinberg (kapten), 070-535 98 28 (h), ola.weinberg@gmail.com
Skicka e-post till alla spelare i laget

Skicka e-post till alla kaptener i serien