2018 HT Slut torsdag, Div 2-kval to


Plac

Lag

Tot

CO

18/10

25/10

1/11

6/11

13/11

22/11

29/11

6/12

13/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 Silas 0                                                  
  Revoke 0                                                  
  Dyrefors 0                                                  
  Ad Astra 0                                                  
  Washer 0                                                  
  Truuberg 0                                                  
  PMF 0                                                  
  TANTO 0                                                  
  Dagge 0                                                  
  Vermis Persona 0                                                  
De sex främsta lagen till Div 2 . Nästa säsong startar 10/1
 
 

Spelschema


Nr

Lag



18/10

25/10

1/11

6/11

13/11

22/11

29/11

6/12

13/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Silas     10 6 2 7 3 8 4 9 5                              
2 Revoke     9 10 1 3 4 5 6 7 8                              
3 Dyrefors     8 9 10 2 1 4 5 6 7                              
4 Ad Astra     7 8 9 10 2 3 1 5 6                              
5 Washer     6 7 8 9 10 2 3 4 1                              
6 Truuberg     5 1 7 8 9 10 2 3 4                              
7 PMF     4 5 6 1 8 9 10 2 3                              
8 TANTO     3 4 5 6 7 1 9 10 2                              
9 Dagge     2 3 4 5 6 7 8 1 10                              
10 Vermis Persona     1 2 3 4 5 6 7 8 9                              
De sex främsta lagen till Div 2 . Nästa säsong startar 10/1
 
 
Laguppställningar

Silas
Ulf Silhammar (kapten), 08-652 52 26 (h), ulf.silhammar@comhem.se
Mats Evaldsson
Kerstin Hallgren
Göran Lind
Björn Nyman
Per-Martin Sandgren
Irene Silhammar
Skicka e-post till alla spelare i laget

Revoke
Klas Lundberg (kapten), 08-662 33 67 (h), 08-764 69 00 (a), klasbosson@gmail.com
Lars-Gunnar Byström
Ingvar Carlowitz
Per Gullström
Ulf Henerud
Christer Koch
Hans Ringertz
Leif Åkerblom
Skicka e-post till alla spelare i laget

Dyrefors
Yvonne Dyrefors (kapten), 08–708 87 27 (h), yvonne.dyrefors@telia.com
Mikael Björin
Kjell Eriksson
Maud Fredholm
Tomoko Hansen
Michael Jungstedt
Thomas Malmström
Göran Westin
Johnny Östberg
Skicka e-post till alla spelare i laget

Ad Astra
Anders Agner (kapten), 08-659 21 27 (h), anders.agner@swipnet.se
Carl Agner
Lennart Berg
Christina Björklund
Elisabeth Bygren
Christer Holmin
Yves Ronzier-Joly
Skicka e-post till alla spelare i laget

Washer
Solveig Washer (kapten), solveigwasher@hotmail.com
Eva Benckert
Ann-Sofi Frankl
Gunilla Fredriksson
Jeanette Josefsson
Marianne Primér
Christer Thunvik
Biörn Torbiörnsson
Tommy Östh
Skicka e-post till alla spelare i laget

Truuberg
Christina Truuberg (kapten), christina.truuberg@gmail.com
Björn Backström
Malcolm Campbell
Catharina Campbell-Olin
Anders d´Aquino
Sven Holmberg
Kerstin Hägglund
Thomas Kvist
Dan Martinson
Karin Martinson
Hannu Oikarainen
Skicka e-post till alla spelare i laget

PMF
Henrik Arve (kapten), henrikarve@hotmail.com
Göran Andersson
Mats Engman
Per Flerén
Gunnar Franzén
Matti Jansson
Peder Jensen
Tor Simensen
Torsten Svenonius
Skicka e-post till alla spelare i laget

TANTO
Eva Uddling (kapten), eva.uddling@ownit.nu
Gunnar Erkers
Inger Gerle
Rolf Jällgård
Urban Karlsson
Björn Orbert
Roland Rosenqvist
Caroline Tesch
Johan Tesch
Maria Åkerlund
Skicka e-post till alla spelare i laget

Dagge
Dag Holmström (kapten), 08-673 53 04 (h), dagholmstrom@tele2.se
Jan Alpe
Ingrid Johansson
Bengt Löfmark
Thomas Åkerman
Skicka e-post till alla spelare i laget

Vermis Persona
Per-Ove Olsson (kapten), 08-754 15 87 (h), pelleolsson@hotmail.com
Ulf Andersson
Magnus Arve
Anders Björkman
Mats Hargell
Lars Lovius
Stina Löfström
Jakob Sondén
Anna Wedar
Ola Weinberg
Skicka e-post till alla spelare i laget

Skicka e-post till alla kaptener i serien