2017 HT Slut tisdag, Div 3-kval ti 2


Plac

Lag

Tot

CO

31/10

7/11

14/11

21/11

28/11

5/12

12/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Sjöbohm 113   10 11 13 12 25 25 17                                  
2 Clubs 109   24 13 11 25 18 1 17                                  
3 Mosters vänner 109   23 23 22 18 1 9 13                                  
4 Småttingarna 99   11 19 11 12 12 21 13                                  
--- --------------------- ---                                                  
5 Kilowattgruppen 94   7 11 17 2 19 25 13                                  
6 Olare 93   19 7 19 18 7 6 17                                  
7 Andra serien A 0                                                  
  Andra serien B 0                                                  
De fyra främsta lagen till Div 3. Nästa säsong startar 9/1
 
 

Spelschema


Nr

Lag



31/10

7/11

14/11

21/11

28/11

5/12

12/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Kilowattgruppen     2 5 3 6 7 7 4                                  
2 Mosters vänner     1 4 7 7 3 5 6                                  
3 Sjöbohm     7 7 1 4 2 6 5                                  
4 Olare     5 2 6 3 8 8 1                                  
5 Småttingarna     4 1 8 8 6 2 3                                  
6 Clubs     8 8 4 1 5 3 2                                  
7 Andra serien A     3 3 2 2 1 1 8                                  
8 Andra serien B     6 6 5 5 4 4 7                                  
De fyra främsta lagen till Div 3. Nästa säsong startar 9/1
 
 
Laguppställningar

Kilowattgruppen
Eva Klingspor (kapten), evaklingspor@live.se
Thomas Holmgren
Bo Johansson
Cecilia von Scheven
Berit Strandberg
Ingemar Söderlind
Lena Söderlind
Eva Zarins
Skicka e-post till alla spelare i laget

Mosters vänner
Lennart Henkow (kapten), 08-26 21 07 (h), 0706006254 (a), henkow@telia.com
Ulf Andersson
Gunnar Björkman
Anders Hoby
Roland Hyden
Peter Hökenhammar
Måns Lagerlöf
Rolf Lundin
Anders Spjuth
Olof Strinning
Skicka e-post till alla spelare i laget

Sjöbohm
Folke Sjöbohm (kapten), 08-35 04 64 (h), 08-677 25 00 (a), folke.sjobohm@bahnhof.se
Jörgen Dalén
Jan Engström
Anders Fransson
Björn Olsson
Ulla-Britt Olsson
Mats Samuelsson
Majnie Willners
Gunilla Östervall
Skicka e-post till alla spelare i laget

Olare
Kerstin Olare (kapten), kerstin@olare.se
Gudrun Dahlberg
Inger Karlsson
Björn Nordlander
Charlotte von Segebaden
Mayvi Svenonius
Christer Wannebo
Christian Wiechel
Ulf Östberg
Skicka e-post till alla spelare i laget

Småttingarna
Cecilia Bolmström (kapten), cecilia.bolmstrom@rabensjogren.se
Anna Björlin
Joel Brandell
Annika Friman
Emma Johansson
Ulla Ljungdahl
Dan Martinson
Karin Martinson
Ingrid Otterbom
Anna Rapp
Maria Sund
Skicka e-post till alla spelare i laget

Clubs
Paul Grengel (kapten), paul.grengel@comhem.se
Henrik Almkvist
Ulf Andersson
Peter Bengtsson
Peter Bolin
John Dryden
Johan Englund
Inger Gerle
Susann Mattsson
Anders Ohlsson
Magnus Uhlin
Skicka e-post till alla spelare i laget

Andra serien A
Ola Weinberg (kapten), 070-535 98 28 (h), ola.weinberg@gmail.com
Skicka e-post till alla spelare i laget

Andra serien B
Ola Weinberg (kapten), 070-535 98 28 (h), ola.weinberg@gmail.com
Skicka e-post till alla spelare i laget

Skicka e-post till alla kaptener i serien