2018 VT Grund torsdag, Div 4 torsdag


Plac

Lag

Tot

CO

11/1

18/1

25/1

1/2

8/2

15/2

22/2

1/3

8/3

15/3

22/3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 LEKEN 25   25                                              
2 Humilibus 22   22                                              
3 Blåsningen 20   20                                              
4 MakkBett 17   17                                              
5 KulåTur 16   16                                              
  Trick or Treat 16   16                                              
--- --------------------- ---                                                  
7 VickeVire 14   14                                              
  Pax 14   14                                              
9 Ahlström 13   13                                              
10 EKAN 10   10                                              
11 Spader 2 8   8                                              
12 Lars Berggren 4   4                                              
De sex första lagen går till Div 3-kval. Slutspelet börjar 5 apr
 
 

Spelschema


Nr

Lag



11/1

18/1

25/1

1/2

8/2

15/2

22/2

1/3

8/3

15/3

22/3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Blåsningen     12 7 2 8 3 9 4 10 5 11 6                          
2 LEKEN     11 12 1 3 4 5 6 7 8 9 10                          
3 Spader 2     10 11 12 2 1 4 5 6 7 8 9                          
4 VickeVire     9 10 11 12 2 3 1 5 6 7 8                          
5 KulåTur     8 9 10 11 12 2 3 4 1 6 7                          
6 MakkBett     7 8 9 10 11 12 2 3 4 5 1                          
7 Ahlström     6 1 8 9 10 11 12 2 3 4 5                          
8 Pax     5 6 7 1 9 10 11 12 2 3 4                          
9 Trick or Treat     4 5 6 7 8 1 10 11 12 2 3                          
10 Humilibus     3 4 5 6 7 8 9 1 11 12 2                          
11 Lars Berggren     2 3 4 5 6 7 8 9 10 1 12                          
12 EKAN     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11                          
De sex första lagen går till Div 3-kval. Slutspelet börjar 5 apr
 
 
Laguppställningar

Blåsningen
Jan-Erik Grindborg (kapten), Famgrindborg@icloud.com
Yvonne Björklund
Eva Englund
Margareta Eriksson
Annika Grindborg
Karin Grindborg
Gunilla Johansson
Lena Kling-Lindahl
Ulla Kullenberg
Gudrun Steen
Skicka e-post till alla spelare i laget

LEKEN
Lennart Eriksson (kapten), 070 523 19 42 (h), lennarteriksson.ele@gmail.com
Lars Göran Asmundsson
Désirée Asmundsson-Färlin
Elisabeth Bohman
Gunnar Janson
Margaretha Josefsson
Louise af Klintberg
Annmari Naeve
Lennart Roth
Marie Roth
Skicka e-post till alla spelare i laget

Spader 2
Agneta Jakobsson (kapten), agneta.jakobsson@telia.com
Marie Edman
Måns Ekstrand
Dan Eriksson
Lotta Gordon
Mikael Gordon
Lena Jutdal
Stina Löfström
Eva Menzing
Sofia Ryman
Betty Tarzikhan
Skicka e-post till alla spelare i laget

VickeVire
Mi Andrén (kapten), mi.andren@gmail.com
Lennart Erlin
Mats Leander
Gunilla Mittelton
Björn Odelberg
Cecilia von Scheven
Lisbeth Solberg
Carl-Henrik Starkenberg
Barbro Thormählen
Skicka e-post till alla spelare i laget

KulåTur
Michael Edelman (kapten), 08-32 78 44 (h), m.edelman@hotmail.se
Bernard Bernholc
Ove Bertills
Ulla Bertills
Martin Blecher
Gudrun Dahlberg
Lena Fagerström
Charlotte von Segebaden
Ela Sörensen
Skicka e-post till alla spelare i laget

MakkBett
Margareta Winell (kapten), margareta.winell@hotmail.com
Birgitta Bremer
Kåre Bremer
Kerstin Grandell
Mårten Hilding
Thomas Holmgren
Bertil Nilsson
Kerstin Ström
Skicka e-post till alla spelare i laget

Ahlström
Maria Nyberg (kapten), 08-714 06 04 (h), 08-57827302 (a), maria61nyberg@gmail.com
Karin Ahlström
Ann-Charlotte Barje
Astrid Landström
Lars Liljestad
Kristian Luther
Marie Moschna
Patrik Sellin
Skicka e-post till alla spelare i laget

Pax
Bo Johansson (kapten), 08-44 77 112 (h), bojoh@bredband.net
Lars-Eric Almroth
Christine Claesson
Björn Jonsson
Kerstin Karlström
Gunnel Mårtensson
Ingemar Söderlind
Lena Söderlind
Skicka e-post till alla spelare i laget

Trick or Treat
Elisabeth Karlsson (kapten), amekar18@hotmail.com
Elisabeth Andersson
Anita Brynje
Mats Hargell
Sofia Hargell
Caroline Henjered
Peder Jensen
Lars Lovius
Susann Mattsson
Magnus Rasmussen
Margareta Selin
Birgitta Ternblad
Skicka e-post till alla spelare i laget

Humilibus
Jan Edberg (kapten), 08-755 52 36 (h), je@edberg-reklam.se
Kent Andersson
Stellan Billgert
Patrik Carlsson
Peter Furness Lindén
Lars Henriksson
Annie Lindén
Lars Lindén
Ann Nordin
Ebba Norlander Carlsson
Wilhelm Sabelström
Robert Thorstenson
Skicka e-post till alla spelare i laget

Lars Berggren
Lars Berggren (kapten), 08-27 54 43 (h), 08-735 29 52 (a), lars.berggren@yahoo.se
Brita Bergman
Hans Bergman
I-B Edholm
Roland Edholm
Karin Ekhammar
Håkan Olsson
Ingrid Olsson
Anna-Lisa Pålsbro
Barbro Wiberg
Skicka e-post till alla spelare i laget

EKAN
Anders Eriksson (kapten), 08-649 41 11 (h), 08-685 93 92 (a), ekan1951@gmail.com
Jan Akervall
Madeleine Akervall
Claes Durmén
Margareta Eriksson
Dan Johansson
Roland Karlsson
Eva Lund
Lars-Göran Lund
Anders Nyström
Skicka e-post till alla spelare i laget

Skicka e-post till alla kaptener i serien